20.09.2020 –  XXV  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dzisiaj 3.niedziela września.

2.W kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu :

*poniedziałek– św. Mateusza, apostoła i ewangelisty,

*środa – św.Ojca  PIO stygmatyka; Msza św.WSPÓLNA oraz NOWENNA do MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY o 18.00.

3.Bardzo dziękuję wszystkim rodzinom , które ostatnio sprzątały naszą świątynię oraz złożyły ofiarę na kwiaty; Na przyszłą niedzielę bardzo prosimy o porządki w świątyni następujące rodziny w piątek po wieczornej mszy św.: Kwarciak , Zontek Zontek, Kłobuch, Miarka, Sarnecki , Korzeniowski, Wiecheć , Gębala, Gębala,  Gębala, Gębala.

4.Od jutra /poniedziałek/ w kancelarii można rezerwować terminy intencji Mszy św.  na I-sze półrocze, tj. od I- VI 2021 .

5.W  tym roku szkolnym , Pierwsza Komunia św. dla dzieci klas III zaplanowana jest na 1 maja 2021r. o godz. 11.00. / o ile COVID-19 nam nie przeszkodzi/, a Bierzmowanie dla klasy VIII , 8. kwietnia 2021  o godz. 18.00 , w czwartek po Wielkanocy. Dzieci i młodzież proszę o mobilizację w systematycznym uczestniczeniu  w niedzielnej Mszy św. w parafii oraz nabożeństwach jak Nabożeństwo Różańcowe  czy Roraty przed Bożym Narodzeniem, co odnotowują  sobie w indeksie i dzienniczkach.

6.Kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania młodzieży klasy VIII będzie w najbliższą sobotę o 9.00 rano w salce przy plebanii. Obowiązują na spotkaniu maseczki i dezynfekcja rąk.

7.Za tydzień 27 września , w ostatnią niedzielę  miesiąca , składka kopertowa na remont dachu kościoła, w szczególności na zapłacenie końcowej raty remontu wieży  , pokrytej nową blachą miedzianą. Bóg zapłać za każdą ofiarę składaną na tacę lub konto Parafii.

8.Dzisiaj w niedzielę 20 września 2020 r.trwają  wybory na  SOŁTYSA oraz do  Rady Sołeckiej. Głosować można  od 8.00- 18.00  poprzez urnę w budynku Szkoły Podstawowej w Kleczy Dolnej.

Wszystkim życzę dobrej niedzieli i  tygodnia .

Konto Parafii: BNP PARIBAS : 34 2030 0045 1110 0000 0081 0510