5.07.2020 –  XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dzisiaj 1.niedziela lipca. Adoracja Najśw. Sakramentu zamiast kazania; zmianka w Różach Różańcowych po rannej Mszy św.; we wszystkich kościołach Archidiecezji Krakowskiej  odbywa się dziś zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień. Zebrane ofiary zostaną  przekazane  do poszkodowanych  przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej.Wracamy  w tygodniu do mszy św. na zmianę rano o 7.00 : we wtorek,czwartek i sobotę oraz wieczorem o 18.00 : w poniedziałek , środę i piątek.

2.Bóg zapłać dzieciom komunijnym za Biały Tydzień , ofiarowaną modlitwę , Komunię  św. za swoje rodziny i całą Parafię. Za miesiąc na Odpust Parafialny 9 VIII, już dzisiaj zapraszam wszystkie dzieci komunijne  na Sumę Odpustową w strojach komunijnych i  Procesję wokół kościoła.

3.W kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu :

*poniedziałek– Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

*środa – św. Jana z Dukli; MSZA ŚW . WSPÓLNA i NOWENNA do MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY o godz. 18.00.

*sobota – św. Benedykta, opata , patrona Europy.

4.Na przyszłą niedzielę naszą świątynię posprzątają  następujące rodziny w piątek po wieczornej mszy św.: Dziewiński , Dziewiński, Maślanka, Serwin , Gnojek, Gnojek , Grzyb, Bucki , Grochal, Gajczak , Kurek G, Stopa, Krzykawski .

5.Poszukiwana jest  osobą grająca na gitarze. Chcemy założyć przy Parafii dziecięcy zespół muzyczny i scholę z dzieci komunijnych i starszych  mających zacięcie muzyczne i lubiące śpiewać. Za grę na gitarze i poświęcony czas dla Zespołu przewidziane jest wynagrodzenie pieniężne. Zgłoszenia proszę kierować do Ks. Proboszcza.

6.Zapowiedzi przedślubne . W najbliższym czasie Związek Małżeński mają zamiar zawrzeć narzeczeni :1/ŻAK Artur, zam. Parafia Klecza Dolna, Wysoka 105 i RADWAN Marta, zam. Wysoka 105 oraz 2/ MISTERSKI Konrad, zam. Klecza Dolna 21 A i  PIĄTKOWSKA Aleksandra , zam. Parafia Radocza.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia , a  dzieciom i młodzieży  udanych i bezpiecznych WAKACJI.

Konto Parafii: BNP PARIBAS : 34 2030 0045 1110 0000 0081 0510